Hizmetlerimiz

Reklam

Reklam

Reklam, ürün, mal ve hizmetin hedef kitleye belirli bir ücret karşılığında yapılması olarak adlandırılmaktadır. Bu hizmet sunulurken ürün ve hizmetin net olarak belli olması, tanıtım yapılırken geniş kitlelere duyurulması, tanıtım için görsel, işitsel ve yazılı medya araçları kullanılması gerekmektedir. İzmir reklam hizmetinde ürün ve hizmetlerle bunların nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgiler verilmektedir. Ayrıca ürün ve hizmetin fiyatı ile ilgili bilgilerin de sunulması önemlidir. Reklamda markanın pazar payını artırması, markanın değerinin yükselmesi, yeni üretim politikalarının belirlenmesi ve buna bağlı olarak yatırımların doğru bir şekilde yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Art Web Tasarım Merkezi, profesyonel ekibi ile tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve bu amaçla farklı mecraları kullanarak ürün ya da hizmetin akılda kalmasını sağlamaktadır.

İzmir Reklam Hizmetinde Afiş ve Poster Uygulaması

Reklam yapılırken afiş ve posterlerden yararlanılabilmektedir. İzmir’de reklam faaliyetlerini geçekleştiren Art Web Tasarım Merkezi, afiş ve poster tasarımı ile ürün ya da hizmetin çok sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Tanıtım için kimi zaman yazı ve görseller kullanılarak çok daha ilgi çekici bir hale getirilmektedir. Afişlerde az yazı ile vurgulanmak istenen fikir vurgulanmalı ve resimlerle uyum içinde olmalıdır. Kısaca net, kısa, kesin ve farkedilebilir bir dil kullanılmalıdır. Afişler tasarlanış amaçlarına göre pek çok sektörün amacına uygun hizmet eden çalışmalardır. Afişler tanıtımı yapılacak olan ürün ve hizmetin hedef kitleye ulaşması için sergilenecekleri mekanları da düşünülerek tasarlanmalıdır. Böylece afişler kullanıldıkları mekanlarla anlam kazanarak seyirciyle direkt bağ kurar. Art Web Tasarım Merkezi’nde firmanızın kurumsallığı ve güvenirliliği göz önünde bulundurularak kaliteli, amacınıza hizmet eden tüm bilgi ve deneyimlerimizin yansıtıldığı afiş ve posterler tasarlanır.

Billboard Reklamının Hedefi

İzmir reklam uygulamaları arasında billboard reklamı da bulunmaktadır. Billboard reklamı, uygulama yapılacak bölgenin ya da yerin ebatlarına göre belirlenen büyük boy ilan tahtalarıdır. Billboardlar kentin kalabalık yerlerine, alışveriş merkezlerinin önlerine ya da civarına, karayollarının belirlenen noktalarına, sokaklara yerleştirilmektedir. Billboard çalışmaları, görsellerden oluşturulmaktadır. Art Web Tasarım Merkezi, kişi ve kurumların beklentileri doğrultusunda hazırlanan Billboard reklamları tasarlamaktadır.

Durak Reklamları

Reklam  uygulamalarında durak reklamları da önemli bir yer tutmaktadır. İnsanların duraklarda geçirdikleri zamanı değerlendiren bu reklamlar, yolcuların sıkıntılı bekleme süreçlerini eğlenceli bir şekilde fırsata dönüştürülmesini hedeflemektedir.

Gazete-Dergi İnsert Çalışması

İzmir’de  reklam hizmeti arasında gazete-dergi insert çalışması da bulunmaktadır. İnsert, özellikle perakende sektöründe satış yapan firmaların müşterileri ile irtibat kurduğu basılı materyaldir. Reklam ve promosyon materyali olan insert ürünlerde yapılan indirimler, kampanyalar ve şirket hakkındaki bilgiler bulunur. Günümüzde özellikle perakende sektöründe hizmet veren şirketler tarafından etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Kısa sürede hazırlanabilme avantajı bulunan insertte maliyetler düşüktür. Ancak insertin profesyonelce ve titizlikle hazırlanması şarttır.

POP Tasarımı

İzmir’de reklam hizmetleri arasında POP tasarımı da bulunur. POP tasarımı, özellikle süpermarketlerde, sıcak satışın yapıldığı alanlara yerleştirilmektedir. Ürün tanıtımı ya da teşhir standları ile gerçekleştirilen ürün rakiplerinden ayrılmakta ve müşterinin ilgisini çekmeye yönelik olarak tasarlanmaktadır.

Açık Hava Reklamları

Bir başka reklam yöntemi de açık hava reklamlarıdır. Bu reklamın özelliği, hedef kitle tarafından kolayca fark edilebilmesidir. Ayrıca diğer tanıtımlara göre daha akılda kalıcıdır. İzmir reklam uygulamaları arasında üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalarla totemler, ATM kabin reklamları, banner, billboard, bigboard, megaboard, bina giydirme, çatı reklamları ile çatı üstü panoları, çok yüzlü panolar, hareketli ve ışıklı reklamlar, kiosk reklamlar, kule reklamları, otobüs durağı reklamları ve benzeri tanıtım türleri ile gerçekleştirilen açık hava reklamları, büyük boyutlarda tasarlanmaktadır.

Gazete ve Dergi İlanı

Gazete ve dergi ilanı da tanıtımın bir parçasıdır. Bu reklam şekli, gazete ve dergi okuyucusuna kolaylıkla ulaşmayı sağlamaktadır. Reklamın tasarımı da kusursuz olmalıdır. Ayrıca akılda kalıcı bir reklam olması da önemlidir. İzmir’de Reklam hizmetini kusursuz bir şekilde sunan Art Web Tasarım Merkezi, tüm reklam uygulamalarınızı profesyonel ekibiyle kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekte ve kişi ya da kurumların hedef kitlelerine kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır.